AKTUÁLNÍ NABÍDKAINVESTIKA

REPO FOND | INVESTIKA | MONETIKA

O fondu

MONETIKA, otevřený podílový fond, představuje pro všechny typy investorů zajímavou fondovou alternativu ke zhodnocování peněz na bankovních spořicích účtech či termínovaných vkladech. Díky vazbě svého výnosu na základní dvoutýdenní repo sazbu České národní banky nabízí MONETIKA investorům kombinaci nízkého rizika, vysoké likvidity a atraktivního výnosu. Ve srovnání s běžnými bankovními produkty má navíc i celou řadu dalších výhod – od rychlé reakce na změnu sazeb ČNB až po možnost daňového osvobození.

MONETIKA LIPNO
EKONOMIKA Galerie-Butovice

Cíl a strategie fondu

Cílem fondu MONETIKA, otevřeného podílového fondu je nabídnout investorům vhodnou a srozumitelnou alternativu ke zhodnocování peněz v bankách. Fond je díky svým parametrům vhodný mimo jiné i pro investory, kteří předem vědí, kdy a na co budou prostředky v budoucnu potřebovat, ale chtějí svoje úspory nechat v mezidobí „pracovat“.

O fondu

Umožňuje drobným investorům vydělávat na příjmech z pronájmu různých typů kvalitních komerčních nemovitostí v hodnotě až miliard korun. Investujte pravidelně i jednorázově již od velmi nízkých částek a podílejte se na atraktivních výnosech, které mohou nemovitosti nabízet, a to bez nutnosti jejich přímého nákupu a správy.

 

INVESTIKA BCB_PLZEŇ
DYNAMIKA Office Park Łużycka
Monetika - INVESTIKA - DYNAMIKA

Atraktivní zhodnocení

Vysoká likvidita

Předvídatelný výnos