KDO JSEM

Jmenuji se Martin Nesnídal a mým světem jsou finance, jednoduše s jistotou a srdcem..

Na trhu investic a hypoték se pohybuji již 8 let.

Ve svém portfoliu mám více než 500 spokojených klientů.

Své centrum v Plzni jsem rozšířil o realitní služby před 5-ti lety.

Mám nejvyšší stupeň licence u ČNB na poskytování hypoték, úvěrů, investic, pojištění i penzijních fondů.

Jen v investičních fondech spravuji klientům majetek za více než 50 milionů korun.

Zajistil jsem financování vlastního bydlení již několika stovkám svých klientů.

MOJE VIZE A PŘEDSTAVY..

Chci být vnímán jako někdo, kdo klientům rád pomůže, rozumně a bezpečně investovat jednorázově i pravidelně své prostředky v řádu stovek tisíc až milionů korun.

Chci vytvářet a vést vzdělávací kampaně, kde pomocí naučných videí a diskusí budu klientům radit, jak nejlépe investovat své naspořené prostředky. Ty jim pak zajistí důstojné a klidné stáří, pomohou při financování studia nebo jen zkvalitní jejich dosavadní život.

Chci být pro klienty partnerem, který jim pomůže v případě nutnosti prodat jejich nemovitost rychle, ale za aktuálně nejvyšší možnou cenu. Mám také velice zajímavé investiční nabídky pro své investory.

Mým cílem je vlastnit developerský portál, kde si zájemci budou moci prohlédnout domy v atraktivních lokalitách zpracované ve 3D provedení ještě než budou postaveny. Budou tak mít jasnou představu a jistotu v tom co kupují. Své jméno chci spojit s významnými developerskými projekty.

Chci kolem sebe vytvořit tým schopných a pracovitých lidí, které rád provedu celým procesem ve svém portfoliu investic, hypoték a developerských projektů. A pevně věřím, že se budeme setkávat nejen na poli pracovním, ale také při sportu, společné dovolené nebo grilovačce.

Chci být inspirací, pro mladé, schopné, cílevědomé a ambiciózní lidi, kteří chtějí žít svůj život na plno a přitom mít čas na vlastní zájmy a rodinu.

Mým cílem je propojit svět investorů, kteří chtějí nemovitost levně koupit a lidí, kteří potřebují, chtějí nebo musí svoji nemovitost rychle prodat.

“JEDINÁ CESTA JE CESTA VPŘED”