HYPOTÉKY

Ještě v roce 2015 jsem byl zastánce toho, že pokud měl někdo základní přehled o hypotékách, cca týden volna, dostatečné množství nabídek a především chuť si hypotéky zařídit sám, tak to zvládl.

Nicméně, doba se mění a člověk si musí uvědomit, že konkurenční boj mezi bankami stále sílí. V bance, kde máte účet a žádáte o hypotéku asi nemůžete čekat, že Vám řeknou: “Jděte do jiné banky, tam získáte lepší podmínky”.

Je potřeba si uvědomit, že na základě zjištění Vašeho povolání, rodinného stavu, věku, momentální situace a požadavků lze přímo kouzlit.

Rozdíly na úrocích a poplatcích jsou opravdu značné, např. úspory na 7 leté fixaci dosahují až desetitisíců korun. Rozdíly 70 000 Kč – 120 000 Kč jsou naprosto běžné.

Toto je také jeden důvod, proč více jak 80% úvěrů je zprostředkováno skrze nezávislé třetí strany a nikoli přes poradce jednotlivých bankovních domů.

Ten důvod, proč více jak 80% lidí řeší své bydlení nebo aktuální finanční situaci s makléři je jednoduchý, naše hypoteční centrum měsíčně zpracuje okolo 8 – 12 hypoték s objemem přes 20 milionů korun. Takto velký a silný partner s obrovským technickým a lidským zázemím, jako je společnost Broker Consulting s.r.o., pak samozřejmě získá od bankovních domů zcela odlišné podmínky pro své klienty.

Standardem pro mé klienty není jen to, že mají nejnižší možný úrok, ale znají i pravdivé RPSN, mají odhady, čerpání a vedení úvěrového účtu zdarma. Takže výstavba domu nebo jeho rekonstrukce, koupě bytu či pozemku nebo vypořádání SJM jsou opravdu v nejlepších rukou.

V jednoduchosti – mojí prací je projít s klientem jeho životní situaci, zpracovat finanční plán, prověřit jeho příjmy, registry a bezpečně ho provést celým procesem financování k jeho vysněnému bydlení.

V průběhu několika minut, jsem schopen Vám nabídnout srovnání až 9 ti bankovních domů s jejich aktuální nabídkou a vybrat to nejlepší na trhu financí a nemovitostí.

NEJLEPŠÍ HYPOTÉKA NA TRHU – CESTA K VAŠEMU BYDLENÍ.