BYTY HEŘMANOVA HUŤ

Moderní bydlení pro každého | Projekt Byty Heřmanka

přichází po I. a II. etapě s III. etapou s atraktivní nabídkou 4 bytových domů po 18 bytových jednotkách v obci Heřmanova Huť. Celkem 72 bytů o dispozici 1+kk a 2+kk s rozlohou od 36 m2 po 81 m2 vychází vstříc rozmanitým potřebám potenciálních klientů na single i párové bydlení.

Součástí každého bytu je skladovací místnost na patře a parkovací stání, některé bytové jednotky navíc disponují balkonem, umožňujícím chvíle relaxace a uklidňujících výhledů do okolí.

Střídmý, praktický moderní architektonický styl bytového domu o pěti podlažích citlivě navazuje na okolní zástavbu centrální části Heřmanovy Huti. Svým pojetím bytový dům Heřmanka plně vyhovuje soudobým nárokům na bydlení – nízkoenergetické, komfortní byty s minimálními požadavky na údržbu, dostatečné soukromí a zároveň bezpečné zázemí bytového domu s možností sousedských setkávání..

 

Velkoryse rozlehlý areál projektu Byty Heřmanka umožňuje v bezprostředním okolí domů volné prostranství i dostatek zeleně, která bude vhodně dotvářet parkovací zóny pro rezidenty i jejich návštěvy.

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY | BYTY HEŘMANKA